Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

1% Podatku

Data publikacji: 2018-02-20, Data modyfikacji: 2018-02-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Społeczność szkolna Zespołu Szkół nr 2 w Golubiu - Dobrzyniu zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o przekazywanie 1% podatku na potrzeby naszej szkoły. W ubiegłym roku wszystkie pieniądze pozyskane w ten sposób przeznaczyliśmy na zakup pomocy dydaktycznych, głównie książek. W tym roku także chcielibyśmy zakupić pomoce dydaktyczne, które będą służyły wszystkim uczniom. Jeden procent - to niewiele. Jednak pomnożony przez wielu podatników daje dość poważne kwoty wspomagające pracę szkoły. Chcąc przekazać część podatku na pomoc placówkom oświatowym za pośrednictwem Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole należy: - w  rubryce 137 formularza PIT 37 część "I"  wpisać nr KRS 0000121592 - w rubryce 138 wpisać kwotę odpisu 1% od podatku - w  rubryce 139 podać nazwę i siedzibę naszej szkoły -  Zespół Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu, ul. Kilińskiego 31, 87-400 Golub-Dobrzyń. - w rubryce 140 zaznaczyć X; - złożyć do 30 kwietnia 2018 r. zeznanie podatkowe. Na tej podstawie urząd skarbowy przekaże pieniądze na wskazany pożytek publiczny.  Z góry dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/888-1-podatku
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola