Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

42. Turniej Rycerski Golub-Dobrzyń

 
42. Wielki Międzynarodowy Turniej Rycerski Zamek Golubski 6-8 lipca 2018 r. W piątek rozpoczął się 42. Wielki Międzynarodowy Turniej Rycerski w Golubiu-Dobrzyniu. W turniej udział wzięli reprezentacje siedmiu krajów tj. z Włoch, Niemiec, Szwecji, Francji, Kanady, Australii oraz oczywiście Polski. Subskrybuj na YouTube: youtube.com/subscription_center?add_user=gchudzik Facebook fb.com/grzegorz.chudzik fb.com/chudzik.eu Twitter twitter.com/G_Chudzik Instagram instagram.com/grzegorz_chudzik Endomondo endomondo.com/profile/2008637 Website - Grzegorz Chudzik chudzik.eu Źródło: własne Muzyka: A Moment Apart - ODESZA / Licencja Creative Commons (CC) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 creativecommons.org/licenses/by/3.0/ Muzykę pobrano za zgodą autora z Quik for mobile (warunki korzystania gopro.com/help/articles/Question_Answer/Quik-for-mobile-Licensing-Content-Questions ) Prawa autorskie osobiste i majątkowe dotyczące tego filmu należą autora. Film jest udostępniany do odtwarzania na podstawie umowy licencyjnej z YouTube. Z chwilą wykasowania materiału z portalu umowa licencyjna traci ważność i zabronione jest rozpowszechnianie, kopiowanie i dalsze udostępnianie materiału. Materiał opublikowany zgodnie z art. 29 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Materiał pełni funkcję wyjaśniającą i pomocniczą.

 


Grzegorz Chudzik
 
Data pliku video: 2018-07-08, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola