Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Akcja - segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej

Data publikacji: 2018-09-24, Data modyfikacji: 2018-09-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Celem tegorocznej jubileuszowej akcji "Sprzątania świat" jest wspomożenie selektywnej zbiórki odpadów. To bardzo ważne ze względu na lepsze wykorzystywanie zasobów, które "zamrażamy" w odpadach oraz poszanowanie środowiska, oszczędność energii i wody. Uczniowie klas pierwszych technikum organizacji reklamy, ekonomicznego i informatycznego aktywnie włączyli się w tegoroczną akcję  i 21 września zbierali śmieci na Osiedlu Drwęckim i wokół OSiR-u a potem je segregowali. Udało się zlikwidować dzikie wysypisko odpadów. Wszystkich uczniów i pracowników ZS nr 2 zapraszam do włączenia się w obchody jubileuszu 25-lecia Fundacji Nasza Ziemia poprzez posadzenie drzew ? wspaniałych prezentów dla Ziemi i dla ludzi.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/972-akcja-segregacja-2-x-wicej-2-x-czyciej
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola