Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Architekci Serc

Data publikacji: 2017-12-03, Data modyfikacji: 2017-12-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Zespół Szkół nr 2 w Golubiu – Dobrzyniu po raz trzeci bierze udział w konkursie „Projekt z Klasą” organizowany przez wydawnictwo Nowa Era. Przygotowany przez nas projekt nazywa się „Architekci Serc” i ma numer 1141. Chcąc upowszechnić ideę wolontariatu, pragniemy podzielić się tym, co mamy: umiejętnościami, które zdobyliśmy w szkole, wolnym czasem, a przede wszystkim – własnym sercem. Chcielibyśmy pomóc ludziom z naszego najbliższego otoczenia – wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Wielgiem oraz mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Golubiu –Dobrzyniu.Zamierzamy zorganizować cykl spotkań, w trakcie których będziemy razem twórczo spędzać czas. Aby wygrać grant w wysokości 2000 zł na realizację projektu potrzebna jest nam wasza pomoc. Wystarczy zagłosować na nasz projekt w sposób opisany na stronie https://projektzklasa.pl/edycja-viii/regulamin-glosowania.html.  Głosujemy od 4 do 14 grudnia 2017 roku. Bezpośredni link do strony naszego projektu znajduje się tu:  https://projektzklasa.pl/component/projektzklasa8/projekty/pokaz/3420.html Pamiętaj, Twój głos się liczy! Chcesz zobaczyć więcej... -->

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/853-architekci-serc
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola