Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Darowizny i nagrody

Data publikacji: 2018-01-23, Data modyfikacji: 2018-01-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Od wielu już lat biblioteka szkolna organizuje różnego rodzaju wystawy książek, kiermasze podręczników oraz sprzedaż taniej książki. Nierzadko dzieje się to przy współpracy z Hurtownią i Księgarnią Taniej Książki z siedzibą w Żychlinie. Co roku biblioteka szkolna wzbogaca swoje zbiory o przepiękne pozycje książkowe jako nagrody za tą formę współpracy popularyzując czytelnictwo wśród młodzieży naszej szkoły. Już na początku tego roku kalendarzowego biblioteka szkolna otrzymała w nagrodę za swoją działalność czytelniczą aż 64. różnego rodzaju albumy, słowniki, encyklopedie, leksykony, przewodniki itd. Zapraszamy młodzież, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców naszej młodzieży do obejrzenia tych darów.  

Pełna treść wiadomości na: ww.zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/874-darowizny-i-nagrody
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola