Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dobra passa naszych uczniów trwa!

Data publikacji: 2018-04-11, Data modyfikacji: 2018-04-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Zespół Szkół nr 2 może pochwalić się kolejnym sukcesem ? uczeń naszej szkoły ,Mariusz Rumiński z klasy IV TE, zajął pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Turniej, organizowany pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom", jest jedną z podstawowych form działalności prewencyjnej Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. W zadaniu tym aktywnie uczestniczyły w nim także strażacy z komend Państwowej Straży Pożarnej. Uczestnicy rozwiązywali test z zakresu wiedzy pożarniczej. Okazało się, że w tej dziedzinie bezkonkurencyjny okazał się Mariusz, przygotowany do konkursu przez Panią Joannę Krzykalską, który tym samym zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. Zwycięzcy i jego opiekunowi serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych etapach konkursu.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/915-dobra-passa-naszych-uczniow-trwa
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola