Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzień Edukacji Narodowej

Data publikacji: 2018-10-12, Data modyfikacji: 2018-10-19
A A AWydrukDrukuj  
 
Nauczyciele, uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu świętowali 12 pażdziernika Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu odbyła się uroczysta akademia, przygotowana przez uczniów naszej szkoły pod opieką nauczycieli: Pani Ewy Kilanowskiej, Pani Gabrieli Kaliskiej i Pana Artura Suleckiego. Na uroczystość przybyła Kierownik Wydziału Oświaty i Zdrowia - pani Małgorzata Piaskowska a także emerytowani nauczyciele naszej szkoły. Dyrektor Szkoły, Pani Agnieszka Brzostowska, serdecznie powitała wszystkich zebranych, kierując szczególnie ciepłe słowa w stronę emerytowanych nauczycieli. Następnie podziękowała nauczycielom za ich niełatwą pracę i życzyła im satysfakcji z wykonywanego zawodu. Z kolei uczniom Dyrektor Szkoły życzyła sukcesów w nauce. Pani Dyrektor podziękowała także pracownikom obsługi i administracji. Szczególnie wyróżniający się nauczyciele otrzymali nagrody Dyrektora Zespołu Szkół nr 2. Ważnym punktem akademii było uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych na sztandar szkoły, którzy od tej pory stali się pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej społeczności. Ostatnim punktem programu był krótki program artystyczny, który pokazał jak niełatwą jest praca nauczyciela. Na zakończenie uczniowie wręczyli wszystkim pracownikom szkoły kwiaty w podziękowaniu za ich pracę. 

Pełna treść wiadomości na: wzs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/981-dzie-edukacji-narodowej
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola