Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzień Otwartych Drzwi

Data publikacji: 2018-04-30, Data modyfikacji: 2018-05-02
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 27.04.2018r. został zorganizowany w naszej szkole Dzień Otwartych Drzwi dla gimnazjalistów. Miał on na celu prezentację dorobku szkoły, jak również przybliżenie naszej placówki potencjalnym uczniom. Naszą ofertę zaprezentowali nauczyciele i uczniowie. Podczas Dnia Otwartego przybyli gimnazjaliści zostali zapoznani z typem i kierunkami kształcenia w naszej szkole. Przedstawiliśmy poszczególne technika: rolnicze, ekonomiczne, architektury krajobrazu, informatyczne, organizacji reklamy oraz kilka zawodów szkoły branżowej: kucharz, cukiernik, fryzjer, kosmetyczka, stolarz. Również odbył się pokaz maszyn rolniczych, wystawa historyczna, aerobik i doświadczenia biochemiczne. W tym dniu naszą szkołę odwiedzili liczni przyszli absolwenci gimnazjum. Mamy nadzieję, iż główne założenie naszego przedsięwzięcia spełniło oczekiwania przybyłych i z wieloma z nich spotkamy się w nowym roku szkolnym, a zatem do zobaczenia we wrześniu.

Pełna treść wiadomości na: wzs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/927-dzie-otwartych-drzwi
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola