Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Koncert profilaktyczny

Data publikacji: 2018-04-20, Data modyfikacji: 2018-04-20
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 16.04.2018r. w Domu Kultury odbył się koncert profilaktyczny pt: "Wolnym być", którego adresatami byli uczniowie Zespołu Szkół nr 2. Koncert poprowadził certyfikowany specjalista terapii uzależnień, na co dzień pracujący z młodzieżą - Pan Przemysław Siciarz. Dzięki zaangażowaniu Pani Pedagog udało się pozyskać środki finansowe na organizację koncertu z miejskich i gminnych instytucji zajmujących się profilaktyką uzależnień. Treści utworów - po ich wykonaniu - były interpretowane i komentowane przez prowadzącego. Mówiły one m.in. o przyczynach sięgania przez młodzież po środki odurzające, a także o zaufaniu do osób dorosłych, które mogą udzielić pomocy w trudnych sytuacjach. Znacząco podkreślały bardzo dużą rolę rodziców - ich miłości i wytrwałości  w walce o dobro dziecka. W bardzo obrazowy sposób pokazywały, jak wielki spustoszenie w organizmie młodego człowieka mogą spowodować marihuana, amfetamina i dopalacze. Mamy nadzieję, że umiejętność swobodnego przekazu przez prowadzącego oraz  dobra muzyka sprawią, że ten koncert będzie na długo zapamiętany przez uczniów  i wzbudzi w nich refleksję na temat środków psychoaktywnych.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/926-koncert-profilaktyczny
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola