Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kurs florystyki

Data publikacji: 2018-11-27, Data modyfikacji: 2018-11-29
A A AWydrukDrukuj  
 
W Zespole Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu od ubiegłego roku szkolnego realizowany jest projekt "Kształcenie zawodowe w Powiecie Golubsko-Dobrzyńskim". Projekt realizowany jest z funduszy europejskich przy wsparciu finansowym organu prowadzącego szkołę, czyli powiatu golubsko-dobrzyńskiego. W ramach działań projektowych uczniowie mogą zdobyć nowe umiejętności i podnieść swoje kwalifikacje na różnorodnych kursach, stażach i praktykach. W ubiegłą sobotę uczniowie technikum rozpoczęli zajęcia na kursie florystyki. Pierwsze zajęcie poświęcone były teorii barw i narzędziom florystycznym, a następnie uczniowie, pod okiem prowadzącej Pani Lidii Rohde, uczyli się, jak przygotować kompozycję z kwiatów mieszanych. Zajęcia miały przede wszystkim charakter praktyczny, co bardzo odpowiadało uczestnikom zajęć. "Wiążę swoja przyszłość z zawodową z szeroko pojętą florystyką i dekoratorstwem, dlatego bardzo ucieszyłam się z możliwości zrobienia profesjonalnego kursu" - mówi jedna z uczestniczek. "Dla uczniów Zespołu Szkół nr 2 taka forma zdobycia nowych kompetencji jest wielką szansą, dzięki której nasi uczniowie staną się bardziej atrakcyjni na rynku pracy, gdy będą poszukiwać pracy. Warto podkreślić, że udział w kursie jest bezpłatny" dodaje dyrektor szkoły, Agnieszka Brzostowska.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/998-kurs-florystyki
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola