Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Lekcja konsumencka

Data publikacji: 2018-02-09, Data modyfikacji: 2018-02-11
A A AWydrukDrukuj  
 
W ramach nawiązanej współpracy szkoły ze Starostwem w Golubiu- Dobrzyniu młodzież II klasy technikum organizacji reklamy uczestniczyła w zajęciach z zakresu edukacji konsumenckiej, którą poprowadziła pani Monika Ciechanowska będąca Powiatowym Rzecznikiem Praw Konsumenta. Uczniowie dowiedzieli się wiele istotnych rzeczy z zakresu umów, nie tylko zawieranych w sposób tradycyjny ale również poza lokalem przedsiębiorstwa i na odległość, terminach, formach i skutkach odstąpienia od umowy. Tematyka dotycząca rękojmi oraz gwarancji spotkała się z wielkim zaciekawieniem ze strony młodzieży. Wiedza, którą uczniowie zdobyli na pewno będzie pomocna w podejmowaniu świadomych decyzji zakupowych.  

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/885-lekcja-konsumencka
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola