Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Młodzi Odkrywcy na WSKSiM w Toruniu

Data publikacji: 2018-11-05, Data modyfikacji: 2018-11-06
A A AWydrukDrukuj  
 
W Zespole Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu w tym roku szkolnym są realizowane jednocześnie trzy projekty unijne. Jednym z nich jest projekt "Młodzi Odkrywcy na WSKSiM w Toruniu". Celem głównym projektu jest nabycie kompetencji, w tym praktycznych umiejętności w zakresie wykorzystywania informatyki oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej przez uczniów naszej szkoły. Uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodach: technik informatyk oraz technik organizacji reklamy w październiku mieli okazję uczestniczyć w zajęciach teoretycznych i praktycznych w ramach jednego z dwóch modułów ? informatycznego lub dziennikarskiego. Podczas zajęć mogli zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami z zakresu mediów oraz informatyki. Moduł dziennikarski oferował warsztaty radiowe, prasowe, telewizyjne, poświęcone reklamie, a także komunikacji i autoprezentacji. Moduł informatyczny składał się natomiast z zajęć poświęconych grafice komputerowej i programowaniu, a także komunikacji. Młodzież mogła dowiedzieć się, jakie są podstawowe zasady rządzące telewizją, kiedy i gdzie swój początek miała reklama i jak duży wpływ ma ona na człowieka, a także poznać zasady prawidłowej gestykulacji, postawy i emisji głosu. Niewielkie grupy, na które podzielono uczestników, pozwalały wszystkim na aktywne uczestnictwo w warsztatach. Kolejne zajęcia już w najbliższą sobotę

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/986-modzi-odkrywcy-na-wsksim-w-toruniu
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola