Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Na dobry początek

Data publikacji: 2018-04-12, Data modyfikacji: 2018-04-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Golubiu Dobrzyniu uczestniczący w zajęciach z doradztwa zawodowego grupowego w ramach projektu "Kształcenie zawodowe w Powiecie Golubsko-Dobrzyńskim" w dniu 10.04.2018r. wzięli udział w II Wiosennych Targach Pracy i Edukacji "Na dobry początek". Wśród wystawców można było spotkać przedstawicieli uczelni wyższych, szkół policealnych, instytucji rynku pracy oraz pracodawców. Uczniowie uczestniczyli również w Warsztatach organizowanych przez Mobilne Centrum Informacji Zawodowej w Toruniu. Warsztaty dotyczyły możliwości kształcenia, rynku pracy- szans i zagrożeń, barometru zawodów.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/917-na-dobry-pocztek
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola