Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowy gabinet profilaktyki zdrowotnej

Data publikacji: 2018-04-18, Data modyfikacji: 2018-04-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Zespół Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu jest jedną ze szkół powiatowych, która zyskała nowoczesne wyposażanie gabinetu profilaktyki zdrowotnej, sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego oraz środków własnych Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego. Nasi uczniowie mogą teraz korzystać z nowoczesnego, świetnie wyposażonego gabinetu, który został uroczyście otwarty w ubiegły piątek przez Starostę Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego, Pana Andrzeja Okrucińskiego, Kierownik Wydziału Oświaty i Zdrowia, Panią Małgorzatę Piaskowską, Dyrektora Szkoły, Panią Agnieszkę Brzostowską i Wicedyrektora Rafała Szynkiewicza. Przy okazji wizyty w szkole przedstawiciele organu prowadzącego zwiedzili szkołę i obejrzeli świeżo odnowione klasy. "Warto podkreślić, że wszystkie bieżące remonty są wykonywane przez pracowników obsługi naszej szkoły, którzy z wielkim zaangażowaniem dbają o to, by uczniowie naszej szkoły mogli się uczyć w estetycznych klasach. Chciałem im za to serdecznie podziękować." - mówi Rafał Szynkiewicz. "W tym roku szkolnym wszystkie prace remontowe wykonywaliśmy bez wynajmowania firm zewnętrznych - zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możemy przeznaczyć na inne potrzeby. Staramy się także pozyskiwać sponsorów, którzy wspierają naszą szkołę. Dzięki dobrej współpracy z firmami, które przyjmują naszych uczniów na praktyki zawodowe pozyskaliśmy np. piękne kwiaty, które wspólnie z uczniami posadziliśmy na terenie szkoły" - dodaje Agnieszka Brzostowska. Spotkanie zakończyło się omówieniem planów na kolejnych rok szkolny. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/920-nowy-gabinet-profilaktyki-zdrowotnej
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola