Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o rynku pracy

Data publikacji: 2018-09-13, Data modyfikacji: 2018-09-26
A A AWydrukDrukuj  
 
09.2018r. Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Golubiu- Dobrzyniu wzięli udział w I etapie  VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Polskim i Europejskim Rynku Pracy. Celem Olimpiady jest  innowacyjne podejście do zagadnień związanych z polskim i europejskim rynkiem pracy, popularyzacja wśród młodzieży wiedzy o rynku pracy oraz systemach kształcenia zawodowego w różnych krajach,  rozwijanie zainteresowań uczniów w zakresie wykraczającym poza ścisłe ramy programowe wiedzy o polskim i europejskim rynku pracy, zawodach, specjalnościach, poszukiwanych kwalifikacjach oraz kształcenie umiejętności praktycznego wykorzystania tej wiedzy, 4) popularyzowanie wśród młodzieży metod ADR (Alternative Dispute Resolution) czyli alternatywnych metod rozstrzygania sporów (m.in.: mediacji, arbitrażu), którymi można posłużyć się przy ugodowym rozwiązywaniu problemów na linii pracodawca-pracownik. I etap Olimpiady polegał na wypełnieniu testu on-line, składającego się z 50 pytań jednokrotnego wyboru. Do drugiego etapu Olimpiady zakwalifikowały się dwie uczennice klasy II Technikum Organizacji Reklamy- Dorota Trawińska oraz Dominika Igielska- którym serdecznie gratulujemy. Kolejny etap Olimpiady (etap okręgowy) odbędzie się w dn. 02 października 2018r.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/971-ogolnopolska-olimpiada-wiedzy-o-rynku-pracy
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola