Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Potrzeby rynku pracy

Data publikacji: 2017-12-14, Data modyfikacji: 2017-12-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Technikum w Zespole Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu znalazło się w elitarnym gronie szkół wyróżnionych w konkursie "Potrzeby rynku pracy naszą misją". Konkurs zorganizował Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu oraz Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Konkurs był realizowany  pod patronatem Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy, a jego celem  było wyłonienie i promocja szkół, które najpełniej realizują zadania związane z przygotowaniem uczniów do funkcjonowania na współczesnym rynku pracy. Warto podkreślić, że Zespół Szkół nr 2 był jedyną szkołą powiatu golubsko-dobrzyńskiego i jedną z dziewięciu w województwie kujawsko-pomorskim, która została nagrodzona w konkursie, co potwierdza, że kształcimy efektywnie i skutecznie. Wygrana w konkursie jest wynikiem wspólnego wysiłku uczniów, nauczycieli i pracodawców, którzy dużą wagę przywiązują do tego, aby szkoła kształciła w zawodach poszukiwanych na lokalnym rynku pracy. Mamy nadzieję, że zachęci to tegorocznych absolwentów okolicznych gimnazjów do złożenia dokumentów właśnie do naszej szkoły. Zapraszamy!  

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/864-potrzeby-rynku-pracy
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola