Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Praca czeka na absolwentów

Data publikacji: 2018-06-06, Data modyfikacji: 2018-06-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Ukończenie technikum lub szkoły branżowej w Zespole Szkół nr 2 daje szansę na znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy. Przekonała się o tym grupa naszych tegorocznych absolwentów, którzy zostali zaproszeni na spotkanie do firmy ISTRAIL. Szkoła już od kilku lat współpracuje z tą nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą, produkującą m.in. przyczepy, naczepy, zabudowy i urządzenia oraz konstrukcje stalowe. W ramach tej współpracy nasi uczniowie m.in. wyjeżdżają na zagraniczne wycieczki zawodoznawcze, odbywają staże i otrzymują stypendia.  Absolwenci  Zespołu Szkół nr 2 mogą liczyć także na zatrudnienie w ISTRAIL-u. Nasi byli uczniowie, którzy w ramach realizowanego w szkole projektu "Kształcenie zawodowe w Powiecie Golubsko-Dobrzyńskim" zdobyli uprawnienia spawacza, mogli spróbować swoich sił w nowo zdobytym zawodzie, a także zapoznać się z ofertą firmy ISTRAIL. Serdecznie dziękujemy  Panu Leifowi Andreasowi Skipensowi za wielką życzliwość okazywaną naszej szkole, a naszym absolwentom życzymy znalezienia wymarzonej pracy.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/950-praca-czeka-na-absolwentow
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola