Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Prawo jazdy kategorii T

Data publikacji: 2018-05-28, Data modyfikacji: 2018-05-29
A A AWydrukDrukuj  
 
W ramach realizowanego w naszej szkole projektu "Kształcenie zawodowe w Powiecie Golubsko-Dobrzyńskim", finansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny dla Poddziałania 10.2.3 Kształcenie zawodowe, Działanie 10.2 Kształcenie ogólne i zawodowe w ramach  Osi priorytetowej 10 Innowacyjna Edukacja, 19 uczniów klasy drugiej technikum rozpoczęło kurs prawa jazdy kategorii T. O tym, jak przydatna jest umiejętność kierowania ciągnikiem w zawodach związanych z rolnictwem i architekturą krajobrazu, nie trzeba nikogo przekonywać. Nasi uczniowie, którzy biorą udział w projekcie, realizują ten kurs za darmo. Jednocześnie kolejne grupy uczniów ZS nr 2 rozpoczynają kurs prawa jazdy kategorii B. Nowo zdobyte umiejętności z pewnością zwiększą szanse naszych uczniów na rynku pracy. Młodym kierowcom życzymy szerokiej drogi!

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/944-prawo-jazdy-kategorii-t
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola