Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Próbne egzaminy maturalne

Data publikacji: 2017-12-04, Data modyfikacji: 2017-12-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Golubiu – Dobrzyniu mają już za sobą próbne egzaminy maturalne z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Próbna Matura z Operonem to ogólnopolska akcja, w ramach której przeprowadzane są próbne egzaminy maturalne dla uczniów liceów i techników w całym kraju. Są one organizowane  od 2007 roku. Co roku przystępuje do niego 70% uczniów z klas maturalnych, w tym także nasi maturzyści, którzy mają okazję przekonać się, jak wygląda egzamin maturalny i oswoić się ze stresem. Nauczyciele z kolei zyskują w ten sposób wiedzę na temat tego, jakie zadania sprawiają uczniom najwięcej trudności i mogą skutecznie pracować nad poprawą efektywności swojej pracy. Maturzystom życzymy wysokich wyników zarówno po próbnych, jak i „prawdziwych” egzaminach maturalnych.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/854-probne-egzaminy-maturalne
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola