Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Prymus Zawodu Pomorza i Kujaw

Data publikacji: 2018-03-13, Data modyfikacji: 2018-03-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Kolejna uczennica Zespołu Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu może pochwalić się wspaniałym sukcesem. Weronika Malinowska - uczennica klasy III Technikum Architektury Krajobrazu otrzymała stypendium Prymusa Zawodu Pomorza i Kujaw. Projekt stypendialny jest skierowany do uczniów szkół z województwa kujawsko-pomorskiego szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Stypendium może być przeznaczone m.in. na uczestnictwo w zajęciach pozalekcyjnych czy zakup specjalistycznego sprzętu  zgodnego z kierunkiem rozwoju zawodowego ucznia. Weronice gratulujemy, a pozostałych uczniów naszej szkoły zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach projektu.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/900-prymus-zawodu-pomorza-i-kujaw
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola