Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ratujemy życie

Data publikacji: 2017-12-04, Data modyfikacji: 2017-12-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Nie trzeba być lekarzem, aby ratować życie. Można to zrobić także oddając krew. Uczniowie naszej szkoły wielokrotnie udowadniali, że są otwarci na potrzeby innych i nie zawiedli także, gdy Samorząd Uczniowski poprosił ich o włączenie się do akcji honorowego oddawania krwi. Uczennice klas IV TAK: Milena Słupkowska, Monika Kępczyńska, Milena Krajewska, Justyna Tomaszewska, Łucja Łęgowska oraz Karol Sawuła z 2 TEI razem z  dyrektor szkoły Agnieszką Brzostowską oddali krew, która jest bezcennym lekarstwem dla wielu chorych. Honorowe oddawanie krwi pomaga w wyzdrowieniu lub bezpośrednio ratuje życie drugiego człowieka. Uczniowie naszej szkoły, oddając bezinteresownie krew, wspierają lekarzy w ich codziennej walce o życie pacjentów. Serdecznie im za to dziękujemy, jednocześnie zachęcając do włączania się w tę szlachetną akcję kolejnych pełnoletnich i zdrowych uczniów. Dziękujemy także opiekunom Samorządu Uczniowskiego, Panu Szymonowi Wiśniewskiemu i Pani Katarzynie Długozimie, za rozpropagowanie i koordynowanie akcji.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/855--ratujemy-ycie
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola