Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Razem, młodzi przyjaciele!... W szczęściu wszystkiego są wszystkich cele, czyli spotkanie integracyjne uczniów klas pierwszych

Data publikacji: 2018-09-25, Data modyfikacji: 2018-09-29
A A AWydrukDrukuj  
 
We wtorek,  25 września  2018r. w naszej szkole zorganizowane zostało spotkanie integracyjne dla uczniów klas pierwszych ( TIR, TE, TOR, BSIS). Tym razem miejscem wspólnego, aktywnego spędzania czasu była Przystań "Zacisze". Uczestnicy spotkania integrowali się zarówno w gronie uczniów własnej klasy, jak i pozostałych klas pierwszych. Każdy mógł znaleźć zabawę, która odpowiadała jego upodobaniom. Był quiz o szkole, konkurs ze znajomości piosenek oraz konkurencje sportowe:  przeciąganie liny, rzucanie szyszkami, podawanie piłki, bieg z jajkiem na łyżce. Dodatkowym elementem integracyjnym stało się ognisko, na którym nie zabrakło pysznego jedzenia dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców. Miłą atmosferę tworzyli nie tylko Pani Pedagog, wychowawcy, uczniowie, ale również zaproszeni goście: Pani Dyrektor, Pan Wicedyrektor i Pani Kierownik kształcenia praktycznego. Na podsumowanie, przedstawicielom poszczególnych klas wręczone zostały dyplomy za aktywny udział w spotkaniu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę! Uczniów klas pierwszych witamy w Zespole Szkół nr 2 i życzymy wielu sukcesów.        

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/975-razem-modzi-przyjaciele-w-szczciu-wszystkiego-s-wszystkich-cele-czyli-spotkanie-integracyjne-uczniow-klas-pierwszych
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola