Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018

Data publikacji: 2018-09-03, Data modyfikacji: 2018-09-26
A A AWydrukDrukuj  
 
3 września 2018 roku w Zespole Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Dyrektor szkoły, Agnieszka Brzostowska, serdecznie przywitała wszystkich uczniów i nauczycieli. Szczególne ciepłe słowa skierowała w stronę pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole, życząc im wielu sukcesów edukacyjnych. Podczas uroczystości odczytano także List Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, Pana Marka Gralika, który przypomniał, że obecny rok szkolny przypada w czasie obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. "To dobry moment, by nie tylko wziąć udział w licznych wydarzeniach z nim związanych, do czego serdecznie zachęcam, ale również by snuć rozważania nad tym, co wydaje się nam dzisiaj tak oczywiste, a o co nasi przodkowie musieli walczyć na polu bitwy oraz na dyplomatycznych salonach - wolnością, niepodległością i suwerennością" - podkreślił Kurator, życząc jednocześnie Wszystkim uczniom, ich rodzicom, wychowankom, nauczycielom, dyrektorom szkół i placówek oraz innym pracownikom oświaty udanego roku szkolnego. My również mamy nadzieję, że nowy rok szkolny będzie obfitował we wspaniałe sukcesy naszych uczniów i młodzieży. Powodzenia!

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/968-rozpoczcie-roku-szkolnego-2018
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola