Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rusza projekt "Kształcenie zawodowe w Powiecie Golubsko-Dobrzyńskim"

Data publikacji: 2018-03-01, Data modyfikacji: 2018-03-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Ferie są czasem odpoczynku dla uczniów, ale w Zespole Szkół nr 2 dużo się dzieje nawet w tym okresie. Wraz z początkiem roku ruszył projekt "Kształcenie zawodowe w Powiecie Golubsko-Dobrzyńskim". Dzięki staraniom władz powiatowych udało się pozyskać dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego dla Poddziałania 10.2.3 Kształcenie zawodowe, Działanie 10.2 Kształcenie ogólne i zawodowe w ramach Osi priorytetowej 10 Innowacyjna Edukacja. W dniu 13 lutego w Zespole Szkół w Golubiu-Dobrzyniu odbyło się pierwsze spotkanie z uczniami biorącymi udział w projekcie w szkoleniu z zakresu obsługi samochodu.  W spotkaniu z młodzieżą uczestniczyli przedstawiciele samorządu: Starosta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego, Pan Andrzej Okruciński, Wicestarosta Pan Franciszek Gutowski, Koordynator Projektu Pani Monika Ciechanowska oraz wykonawcy, którzy zostali wyłonieni w ramach przetargu i przedstawiciele lokalnych mediów. Realizacja projektu niewątpliwie będzie służyła podniesieniu jakości pracy naszej szkoły i zwiększeniu konkurencyjności naszych absolwentów na rynku pracy.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/893-rusza-projekt-ksztacenie-zawodowe-w-powiecie-golubsko-dobrzyskim
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola