Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

RZUĆ PALENIE RAZEM Z NAMI

Data publikacji: 2018-11-23, Data modyfikacji: 2018-11-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia Zespół ds. Profilaktyki i Wychowania przygotował 22.listopada spotkanie pod hasłem "Rzuć palenie razem z nami". Uczniowie Technikum oraz Branżowej Szkoły I Stopnia obejrzeli prezentację na temat szkodliwości palenia papierosów. Następnie zobaczyli film o chorobach płuc, które spowodowane są przez palenie papierosów. Uczniowie dowiedzieli się również jak reaguje organizm człowieka po rzuceniu palenia i jak długotrwały jest okres całkowitego oczyszczania organizmu z nikotyny. Na zakończenie wszyscy obejrzeli zabawny skecz kabaretu Paranienormalni o zrywaniu z nałogiem palenia. Mamy nadzieję, że to spotkanie zachęci wszystkich palących do zerwania z nałogiem.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/997-rzu-palenie-razem-z-nami
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola