Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SPOTKANIE Z PRACOWNIKAMI BANKU PEKAO

Data publikacji: 2018-06-15, Data modyfikacji: 2018-06-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Dzięki uprzejmości pani Małgorzaty Trzeciakowskiej Kierownika  Filii NR 1 w Golubiu-Dobrzyniu - Banku PKO - uczniowie klas technikum  mieli możliwość uczestnictwa w spotkaniu zorganizowanym w naszej szkole z zakresu ogólnie pojętej bankowości. Pracownicy banku: panie Justyna Mierzwicka i Karolina Kujawska w ciekawy i przystępny sposób przybliżyły młodzieży podstawowe zagadnienia z zakresu  wykorzystywania bankowości elektronicznej. Omówiły podstawowe produkty bankowe, jednocześnie zachęcając młodzież do zakładania kont i korzystania z tzw. bankowości elektronicznej. Uczniowie poinformowani zostali również o możliwości korzystania z aplikacji do płacenia i bankowania przy wykorzystaniu iphonów. Ciekawostką były informacje dotyczące możliwości zaciągania kredytów studenckich na preferencyjnych warunkach, które wielu młodym ludziom mogą ułatwić dalszą edukację.  

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/953-spotkanie-z-pracownikami-banku-pekao-
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola