Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Stalnox Wiktor Dąbrowski - Golub Dobrzyń

 
Stanlox to firma z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu, która oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi spawalnicze. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą na temat spawania TIG, MIG, MAG, MMA oraz cięcia stali i obróbki metali. Wykonujemy elementy do konstrukcji stalowych, wykorzystując sprawdzone metody spawania czy innowacyjne rozwiązania z zakresu zgrzewania metali. Stale podnosimy kompetencje naszych pracowników i rozszerzamy ofertę, aby zapewnić klientom najwyższą jakość obsługi. Gwarantujemy terminowe, solidne i uczciwe realizacje! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy: panoramafirm.pl/kujawsko_pomorskie,golubsko_dobrzy%C5%84ski,golub_dobrzy%C5%84,ceglana/stalnox_wiktor_dabrowski-zjphjf_gid.html

 


EniroVideo
 
Data pliku video: 2017-09-15, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola