Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Studniówka 2018

Data publikacji: 2018-01-30, Data modyfikacji: 2018-02-01
A A AWydrukDrukuj  
 
W ubiegłą sobotę uczniowie klas czwartych technikum i słuchacz liceum dla dorosłych bawili się na swoim balu studniówkowym. Uroczystość rozpoczęła się od powitania wszystkich zaproszonych gości przez przedstawicieli tegorocznych maturzystów. W ciepłych słowach uczniowie dziękowali swoim rodzicom, nauczycielom i kadrze kierowniczej za wspieranie ich w trakcie nauki w Zespole Szkół nr 2. Szczególne wyrazy wdzięczności skierowali w stronę swoich wychowawców: Pani Joanny Lisewskiej, Pani Małgorzaty Chojak, Pani Anny Górskiej i Pana Jakuba Piotrkowskiego oraz rodziców, którzy wzięli na siebie trud zorganizowania tego pięknego balu. Następnie głos zabrała przedstawicielka rodziców, Pani  Angelika Modrzejewska, która również dziękowała wszystkim nauczycielom i wychowawcom za zaangażowanie i poświęcenie, życząc im jednocześnie wielu sukcesów zawodowych i satysfakcji z wykonywanej pracy. Na koniec zabrała głos dyrektor szkoły, Pani Agnieszka Brzostowska, która w imieniu całego grona pedagogicznego życzyła młodzieży odwagi w realizowaniu marzeń i powodzenia na egzaminach maturalnych oraz otworzyła bal tradycyjnymi słowami: "Poloneza czas zacząć!". Wspaniała zabawa trwała do białego rana. Mamy nadzieję, że dla naszych maturzystów, te pierwsze dorosłe chwile spędzone wspólnie z gronem pedagogicznym, będą w przyszłości miłym wspomnieniem ze szkolnych lat.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/878-studniowka-2018
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola