Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Stypendium dla najzdolniejszego od firmy ISTRAIL

Data publikacji: 2018-03-08, Data modyfikacji: 2018-03-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Współpraca szkół z pracodawcami w procesie kształcenia zawodowego ma obecnie duże znaczenie, ponieważ wpływa na podniesienie jakości i efektywności kształcenia. Dlatego od kilku lat Zespół Szkół nr 2 współpracuje z firmą ISTRAIL Sp. z o.o. w Golubiu-Dobrzyniu, w której praktyczną naukę zawodu odbywa nasza młodzież, kształcąca się w zawodzie elektromechanik pojazdów samochodowych. Poza tym uczniowie w ramach podjętej współpracy uczestniczą w wycieczkach krajowych i zagranicznych, w tym roku zwiedzili mi.in. fabrykę pojazdów Scania oraz hutę stali SAAB w Szwecji. Dzięki wsparciu finansowemu firmy podczas ferii czworo uczniów uczestniczyło w kursie operatorów wózków widłowych. Ponadto co semestr sponsoruje stypendium dla najzdolniejszego ucznia. W tym semestrze najwyższą średnią ocen uzyskał Damian Wilman z klasy IIIa ZSZ i to on odebrał stypendium z rąk Dyrektora Szkoły. Gratulujemy Damianowi i życzymy dalszych sukcesów, a firmie ISTRAIL dziękujemy za tak owocną współpracę.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/896-stypendium-dla-najzdolniejszego-od-firmy-istrail
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola