Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Stypendysta Prezesa Rady Ministrów

Data publikacji: 2017-12-04, Data modyfikacji: 2017-12-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Ma jedną z najwyższym średnich w szkole i znalazł się w elitarnym gronie najlepszych uczniów województwa kujawsko – pomorskiego. O kim mowa? To Rafał Pietrkiewicz, uczeń klasy IV TE w Zespole Szkół nr 2 w Golubiu – Dobrzyniu. W miniony czwartek w  I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Toruniu odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów dla uzdolnionej młodzieży naszego województwa. Stypendium Prezesa Rady Ministrów, przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej  w jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Takie warunki spełnił Rafał Pietrkiewicz, któremu składamy wyrazy uznania za jego wysiłek włożony w zdobywanie wiedzy. Warto przypomnieć, że starszy brat Rafał, Jakub, także był stypendystą Prezesa Rady Ministrów w 2014 roku i naszym uczniem. Najwyraźniej to taka rodzinna (wspaniała!) tradycja... Serdecznie gratulujemy młodemu stypendyście, jego rodzicom i nauczycielom.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/857-stypendysta-prezesa-rady-ministrow
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola