Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Światowy Dzień AIDS

Data publikacji: 2018-12-09, Data modyfikacji: 2018-12-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Zespół ds. Profilaktyki i Wychowania przygotował 3 grudnia spotkanie dla uczniów w związku z przypadającym na  1 grudnia Światowym Dniem AIDS. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście z Powiatowej Stacji SANEPID: Powiatowy Inspektor Sanitarny p. Iwona Malinowska i Starszy Instruktor Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia p. Helena Melerska. Pani Inspektor wystąpiła z prezentacją na temat AIDS, która miała przestrzec uczniów przed sytuacjami stwarzającymi niebezpieczeństwo zarażenia się wirusem HIV. Następnie przedstawiciele klas: II TOR, II TE oraz III TRA przystąpili do quizu z wiedzy o HIV/AIDS. Rywalizacja była wyrównana, ostatecznie najlepszą okazała się drużyna z klasy III TRA w składzie: Jowita Jeka, Weronika Dudzińska i Patrycja Toczek. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa z II TE i na trzecim z II TOR. Na zakończenie Pani Inspektor podziękowała za aktywny udział szkoły w akcjach profilaktycznych i przekazała na rzecz szkoły miły upominek ? Wielki Słownik Wyrazów Bliskoznacznych.  

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/1003-wiatowy-dzie-aids
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola