Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szlachetna Paczka

Data publikacji: 2017-12-15, Data modyfikacji: 2017-12-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Od kilkunastu lat w całej Polsce w ramach akcji "Szlachetna Paczka" przygotowywane są przed Świętami Bożego Narodzenia paczki z prezentami dla potrzebujących rodzin  Paczki przygotowali mieszkańcy powiatu, przedsiębiorcy oraz uczniowie i instytucje. Między innymi świąteczne prezenty przygotowała młodzież z Zespołu Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu. Akcję z ramienia samorządu szkolnego koordynowały Agnieszka Skonieczna oraz Dominika Ciechacka z klasy I technikum organizacji reklamy. Cała społeczność szkoły włączyła się w akcję. Uczniowie przeprowadzili w każdej z klasy tzw. "górę grosza". Nauczyciele zakupili potrzebne ubrania oraz produkty spożywcze. Paczka została spakowana i przekazana do punktu zbiórki. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w pomoc.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/866-szlachetna-paczka
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola