Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tajniki zawodu spawacza

Data publikacji: 2018-03-01, Data modyfikacji: 2018-03-02
A A AWydrukDrukuj  
 
W Zespole Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu w tym roku szkolnym realizowany jest projekt "Kształcenie zawodowe w Powiecie Golubsko-Dobrzyńskim". W ramach tego projektu uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu mogą podnosić swoje kwalifikacje poprzez udział w bezpłatnych kursach (m.in. prawo jazdy kategorii B, spawanie, wózki widłowe, florystyka, wizaż), wyjazdach zawodoznawczych, stażach i praktykach, dodatkowych zajęciach.  Zdobyte umiejętności z pewnością zwiększą szanse naszych uczniów na rynku pracy. Projekt jest finansowany w  85 %  ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, zaś w 15 % ze środków własnych  powiatu golubsko-dobrzyńskiego. Całkowity koszt projektu to prawie 2 mln. złotych. Już  w ferie pierwsza grupa pełnoletnich  uczniów rozpoczęła kurs spawania. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne - uczniowie z ogromnym zaangażowaniem poznają tajniki zawodu spawacza, który wymaga dobrej sprawności fizycznej i manualnej, ale daje szansę na znalezienie bardzo dobrze płatnej pracy.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/892--tajniki-zawodu-spawacza
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola