Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

TURNIEJ FINAŁOWY SZKOLNEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Data publikacji: 2018-03-22, Data modyfikacji: 2018-03-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Zakończyły się rozgrywki sezonu 2017/2018 szkolnej ligi piłki nożnej chłopców. Runda jesienna rozpoczęła się w październiku 2017 i trwała do końca pierwszego semestru. Rundę wiosenną rozegrano 21.03.2018 w formie turnieju, w którym wzięło udział pięć najlepszych drużyn. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Widzowie mieli okazję obserwować dziesięć spotkań. Wszystkie mecze stały na wysokim poziomie i toczyły się w bardzo dużym tempie. Sporo ciekawych akcji i wiele efektownych bramek musiało się podobać kibicom. Ostatecznie Mistrzami Ligi w sezonie 2017/2018 została drużyna klasy III B ZSZ, która zgromadziła 27 pkt. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy klasy IV TR zdobywając 24 pkt. Ostatnie miejsce na podium zajęli przedstawiciele klasy III A ZSZ z 21 pkt. Na miejscu czwartym uplasowali się piłkarze połączonych klas pierwszych TE/TIR/TOR, którzy uzbierali 16 pkt. Piąte miejsce przypadło drużynie klasy II TOR, która uzyskała 12 pkt. W klasyfikacji "KRÓLA STRZELCÓW" walka toczyła się do ostatniego meczu pomiędzy ARTUREM PAGIE z klasy IV TR a PATRYKIEM SITKOWSKIM z III A ZSZ. Ostatecznie trofeum zdobył PATRYK zdobywając w całej lidze 12 bramek, wyprzedzając ARTURA tylko jedną bramką. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, puchary oraz pamiątkowe imienne nagrody z rąk Pani Dyrektor Agnieszki Brzostowskiej i prezesa UKS "AREZ" Jakuba Piotrkowskiego. Organizatorem ligi oraz turnieju był UKS "AREZ" oraz RADA RODZICÓW Zespołu Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu. Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc: nauczycielom WF, Kacprowi Stasiakowi z samorządu uczniowskiego, pani pielęgniarce szkolnej, panu Kubie Rackiemu, panu Szymonowi Wiśniewskiemu. KIBICOM DZIĘKUJEMY ZA PRZYBYCIE I DOPING I ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ LIGI 2018/2019.   niebawem przedstawimy dokładną tabelę z wynikami

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/908-turniej-finaowy-szkolnej-ligi-piki-nonej-chopcow
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola