Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w Brodnicy

Data publikacji: 2018-10-02, Data modyfikacji: 2018-10-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Dnia 2 października 2018r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy na Orliku odbył się "Turniej o puchar Dyrektora" w piłce nożnej dziewcząt. Zawody zostały rozegrane systemem "każdy z każdym". Dziewczęta rywalizowały w drużynach złożonych z pięciu zawodniczek + bramkarz. Po trzech godzinach zmagań i zaciętej walki o każdą piłkę na boisku, wyłoniono zwycięzców. Nasza reprezentacja w składzie Ewelina Boniecka IV TE, Katarzyna Kopczyńska  IV TE, Słupkowska Weronika IV TE, Gajewska Jolanta III A ZSZ, Stępień Patrycja II TIR, Piotrowska Patrycja I A BSIS oraz Arentowicz Sandra III TEI zajęła IV miejsce. Turniej zakończył się w przyjaznej atmosferze i  duchu sportowej rywalizacji. Bardzo dziękuje dziewczętom za wysiłek i trud włożony w reprezentowanie szkoły.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/978-turniej-piki-nonej-dziewczt-w-brodnicy
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola