Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

WYCIECZKA NA WYSTAWĘ ROLNICZĄ DO BEDNAR

Data publikacji: 2018-09-23, Data modyfikacji: 2018-09-29
A A AWydrukDrukuj  
 
21 września uczniowie I, II i III klasy Technikum Rolniczego uczestniczyli w wycieczce na największe targi rolnicze AGRO SHOW w Bednarach k/ Poznania. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi maszynami, narzędziami i urządzeniami stosowanymi w uprawach polowych i hodowli zwierząt. Dodatkowo uczestniczyli w pokazach polowych maszyn stosowanych w rolnictwie precyzyjnym oraz zapoznali się z techniką siewu zbóż w systemie uprawy uproszczonej. Miło nam było spotkać wśród wystawców firmy z naszego regionu reprezentowanych przez absolwentów naszej szkoły. Mieliśmy również okazję spotkać goszczącego na targach Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi pana Jana Krzysztofa Ardanowskiego. Wróciliśmy z targów zmęczeni, ale pełni nowych wrażeń i doświadczeń. 

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/974-wycieczka-na-wystaw-rolnicz-do-bednar
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola