Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyjazd z firmą ISTRAIL - Szwecja 2018

Data publikacji: 2018-11-19, Data modyfikacji: 2018-11-20
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniach od 13 do 16.11.18r. uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodach elektromechanik pojazdów samochodowych oraz mechanik pojazdów samochodowych uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do Szwecji organizowanej przez firmę Istrail. Pod opieką pani Joanny Krzykalskiej oraz przedstawiciela firmy Istrail pana Radosława Jurkiewicza uczniowie mieli możliwość poszerzenia swej wiedzy na temat konstrukcji maszyn używanych do budowy przyczep i naczep samochodowych. Uczestniczyli w spotkaniach na których prezentowano produkty wytwarzane przez zakłady produkcyjne VBG AB i PARKER HANNIFIN AB. Zapoznali się z organizacją firm, standardami pracy na linii produkcyjnej oraz specyficznymi wymaganiami technicznymi jakie panują na rynku szwedzkim. Pomimo bardzo dużej ilości części składowych organizacja produkcji i dostaw podzespołów na stanowiska montażowe jest doskonale zorganizowana, wszędzie widać porządek i zdyscyplinowanie załogi. Uczniowie mogli przekonać się jak funkcjonuje nowoczesny, dobrze zorganizowany zakład produkcyjny, poznać specyfikę pracy na liniach montażowych (produkcja seryjna) zobaczyć cykl produkcyjny od wytworzenia podzespołu, przez montaż złączki, do kontroli jakości będącej ostatnim etapem produkcji. Ostatnim etapem wycieczki był przelot samolotem z lotniska w Landvetter/Geteboborg na lotnisko Chopina w Warszawie, a następnie przejazd samochodami do Golubia ? Dobrzynia. Organizatorom serdecznie dziękujemy.  

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/994-wyjazd-z-firm-istrail-szwecja-2018
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola