Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zachowaj Trzeźwy Umysł - Rodzina na TAK

Data publikacji: 2018-06-04, Data modyfikacji: 2018-06-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Uczniowie Technikum Organizacji Reklamy w ZS nr 2 aktywnie włączyli się w akcję profilaktyczną przygotowaną przez Urząd Miasta w Golubiu-Dobrzyniu, której celem było zdobycie wiedzy na temat negatywnego wpływu przemocy rówieśniczej i rozwoju twórczego myślenia. Zadaniem młodzieży było przygotowanie spotu reklamowego lub skeczu na temat: Świadek czy ofiara? Nie zgadzam się na przemoc. Pierwsze miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zajął zespół z II TOR w składzie: Weronika Poniatowska, Klaudia Wysocka, Artur Grześlak i Patryk Malinowski. Udział w konkursie brał także zespół z I TOR w składzie: Dorota Trawińska, Marek Bartkowski, Mateusz Kępczyński i Kamil Mirowski zajmując czwarte miejsce.Gratulujemy !

Pełna treść wiadomości na: 79.96.4.50/component/content/article/3-nowy-artyku/946-zachowaj-trzewy-umys-rodzina-na-tak
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola