Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zaplanowali karierę

Data publikacji: 2018-12-17, Data modyfikacji: 2018-12-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Uczniowie Technikum Informatycznego w Zespole Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu okazali się bezkonkurencyjni w konkursie "Mój rozwój zawodowy", organizowanym przez Punkt Pośrednictwa Pracy Ochotniczych Hufców Pracy w Golubiu-Dobrzyniu. Zadaniem uczniów było graficzne zaprojektowanie plakatu, na którym miał znajdować się opis zaplanowanej ścieżki kariery zawodowej. Do rywalizacji stanęli uczniowie klasy drugiej i trzeciej, którzy pod opieką pani Doroty Gurtowskiej stworzyli na tyle dobre prace, że pozwoliły im one zająć wszystkie trzy miejsca na podium! Najlepszy w tej konkurencji okazał się Adrian Rapant, kolejne miejsca zajęli Jakub Czechowski oraz Igor Gurtowski. Sukces uczniów w konkursie, w którym trzeba było wykorzystać praktyczne umiejętności zdobyte w szkole dobrze wróży im na przyszłość. Młodym informatykom składamy gratulacje i życzymy spełnienia zawodowych marzeń.  

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/1014-zaplanowali-karier
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola