Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zaprojektowała i wygrała

Data publikacji: 2018-07-11, Data modyfikacji: 2018-07-12
A A AWydrukDrukuj  
 
W czerwcu w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na zagospodarowywanie terenu wokół figury Matki Bożej na Placu Tysiąclecia. Pierwsze miejsce w tym konkursie zajęła Weronika Malinowska - uczennica Technikum Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu. Weronika przedstawiła swoją wizję zagospodarowania terenu w przestrzeni miejskiej. Przygotowując swój projekt, uczennica wykorzystała wiedzę i umiejętności praktyczne, jakie zdobyła w szkole - podczas lekcji przedmiotów zawodowych. Sekretarz Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego, Pani Katarzyna Orłowska, wręczyła nagrodę główną Weronice, nie szczędząc słów uznania dla jej talentu i zaangażowania w upiększanie przestrzeni miejskiej. Praca Weroniki, podobnie jak inne nagrodzone w konkursie, zostanie przekazana do Urzędu Miasta w Golubiu-Dobrzyniu i będzie stanowić inspirację do właściwego zagospodarowania terenu w przestrzeni miejskiej. Mamy nadzieję, że wkrótce doczekamy się realizacji projektu naszej uczennicy i serdecznie gratulujemy jej wspaniałego sukcesu.  

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/960-zaprojektowaa-i-wygraa
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola