Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ze szkoły na rynek pracy

Data publikacji: 2018-04-10, Data modyfikacji: 2018-04-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Od lutego 2018r. z Zespole Szkół Nr 2 w Golubiu Dobrzyniu prowadzone są zajęcia z doradztwa zawodowego grupowego w ramach Projektu Unijnego "Kształcenie zawodowe w Powiecie Golubsko-Dobrzyńskim" Zajęcia odbywają się w 6 grupach obejmujących: kl. II Zasadnicza Szkoły Zawodowej, kl. I Branżowej Szkoły I Stopnia oraz kl. Technikum ( I Technikum Ekonomiczne, I Technikum Organizacji Reklamy, II Technikum Organizacji Reklamy) Program zawiera treści dotyczące informacji o zawodach, kwalifikacjach, stanowiskach pracy, możliwościach uzyskania kwalifikacji zgodnych z potrzebami rynku pracy i predyspozycjami uczniów. Uczniowie na zajęciach uczą się pisać CV, List Motywacyjny, rozwiązują testy predyspozycji zawodowych. Na zajęciach z doradztwa zawodowego uczniowie są zapoznawani z informacjami dotyczącymi rozmowy kwalifikacyjne np. jak się do niej przygotować oraz jakich błędów unikać. W ramach realizacji zajęć uczniowie kl. I Technikum Organizacji Reklamy w dn. 06.04.2018r. odwiedzili oddział Ochotniczego Hufca Pracy w Golubiu- Dobrzyniu. Uczniowie dowiedzieli się kilku ciekawych informacji dotyczących działania OHP oraz jakie kryteria spełniać aby np. podjęć pracę w czasie wakacji.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/914-ze-szkoy-na-rynek-pracy
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola