Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Złote Widły Zamku Golubskiego

Data publikacji: 2018-05-14, Data modyfikacji: 2018-05-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Reprezentanci Technikum Rolniczego w składzie: Bartłomiej Łęgowski, Jakub Klaban, Krzysztof Pietrkiewicz i Michał Czarnecki 13.05.2018 roku wzięli udział w zawodach sprawnościowych odbywających się podczas XVIII Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Ludowych na Zamku Golubskim. Podczas konkursu musieli zmierzyć się z takimi konkurencjami jak: rzucanie snopkiem, jazda taczką wypełnioną snopkami na czas, rzut podkową oraz biegu na 4-osobowych nartach na czas. Nasz Zespół był bezkonkurencyjny - wygrał zawody pokonując sześć innych drużyn m.in. z Gronowa i Kowalewa Pomorskiego. W nagrodę chłopacy otrzymali "Złote widły", które zawisły dumnie na ścianie jednej z klas.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/934-zote-widy-zamku-golubskiego
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola