Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Nawóz do trawy długotrwały efekt dywanowy

 

NAWÓZ DO TRAWY
długotrwały efekt dywanowy
ZASTOSOWANIE
Uniwersalny, granulowany nawóz na wszystkie rodzaje trawników. Polecony do stosowania zarówno na glebach cięższych – gliniastych jak i lżejszych – piaszczystych, żyznych oraz ubogich. Zalecany także jako uzupełniający nawóz azotowy pod inne rośliny: warzywa, krzewy i drzewa owocowe oraz rośliny ozdobne.
DAWKOWANIE
Najlepiej nawozić kilkakrotnie, każdorazowo w ilości 8-10g/m², od marca (wczesna wiosna), do końca sierpnia; częściej trawniki intensywnie koszone – co 4 tygodnie. Mniej intensywne co 5-6 tygodni. Równomiernie rozsiać krótko po skoszeniu trawy, na suche rośliny. W miarę możliwości trawnik delikatnie podlać.
Zalecana dawka do nawożenia warzyw, krzewów i drzew owocowych oraz roślin ozdobnych wynosi 10-20g/m². Warzywa najlepiej zasilić przed siewem lub sadzeniem, natomiast rośliny wieloletnie wiosną.
PORADA
“NAWÓZ DO TRAWY – długotrwały efekt dywanowy” nadaje się do dokarmiania dolistnego – oprysku roślin wodnym roztworem o koncentracji 0,1-5% w zależności od gatunku i fazy rozwojowej rośliny. Oprysk wykonuje się późnym wieczorem lub wcześnie rano, na zdrowe rośliny. Nie opryskiwać w fazie kwitnienia roślin.
Wraz z tym nawozem wskazane jest również stosowanie wieloskładnikowego “NAWOZU DO TRAWY – uniwersalny”
SKŁAD
Mocznik granulowany N46
Nawóz WE – spełniający wymagania jakościowe określone w ustawodawstwie polskim i europejskim.
Azot (N) całkowity w formie amonowej....................46%

Kontakt

Więcej oferty na Allegro login Agrolok
tel.608091975

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola