Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Warkoczyki afrykańskie rastaloki cornrows dreadloki dredy

Kategoria: Zdrowie i uroda » Fryzjer
 

warkocze afrykańskie - długość warkocza to około 65cm,

- wykorzystuje do warkoczy włosy syntetyczne,

- warkocze wykonuję dokładnie i starannie,

- staram się aby były drobne i wyglądały naturalnie.

- warkocze można wykonać w każdym kolorze, można je łączyć jak tylko się chce
Rastaloki- fryzura polega na wplataniu loków syntetycznych we włosy naturalne. Loczki zakłada się przy głowie za pomocą krótkiego warkoczyka, natomiast resztę włosów pozostawia się luzem. Loczki najładniej wyglądają na założone na krótkich włosach tj. od 15-30cm, ponieważ całe włosy można schować w splocie loczka.

Loki myje się jak normalne włosy, najpierw delikatnie myjąc skórę głowy pomiędzy warkoczykami, a następnie myjąc loki. Loki są bardzo mocno skręcone i nie należy się obawiać, że się rozplotą. Po umyciu przesuszyć ręcznikiem a następnie suszarką. Loki wystarczy poskręcać palcami
dready syntetyczne - gotowe zakładane metodą warkoczykową. można je nosić nawet do 3 miesięcy, potem można je bardzo łatwo zdjąć bez uszczerbku na włosach naturalnych. Najlepiej, wyglądają założone na włosach krótkich tj. od 15-30cm, ponieważ całe włosy można schować w splocie dreada.

Przy myciu dreadów zarówno naturalnych jak i syntetycznych, najpierw delikatnie myjemy skórę głowy pomiędzy dreadami, a następnie myjemy dready, aby je odświeżyć. Należy używać specjalnego szamponu do dreadów, lub dobrego szamponu przeciw łupieżowego. Po umyciu przesuszyć ręcznikiem a następnie suszarką.
fryzury wykonuje w Toruniu

Kontakt

zapraszam na moja strone
http://warkoczykiafrykanskiecornrows.beepworld.pl/inde x.htm
nr gg 3652858

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola