Belka
Sobota, 20 Października 2018   imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Dzień Edukacji Narodowej

Data dodania: 2018-10-12
Nauczyciele, uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu świętowali 12 pażdziernika Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu odbyła się uroczysta akademia, przygotowana ... więcej »
 
 

51 Rajd Pieszy szlakiem Fryderyka Chopina

Data dodania: 2018-10-06
W sobotę 06 października uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w 51 Rajdzie Pieszym szlakiem Fryderyka Chopina z Szafarni do Golubia-Dobrzynia organizowany przez Oddział PTTK. Celem rajdu jest po... więcej »
 
 

Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w Brodnicy

Data dodania: 2018-10-02
Dnia 2 października 2018r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy na Orliku odbył się "Turniej o puchar Dyrektora" w piłce nożnej dziewcząt. Zawody zostały rozegrane sy... więcej »
 
 

Razem, młodzi przyjaciele!... W szczęściu...

Data dodania: 2018-09-25
We wtorek,  25 września  2018r. w naszej szkole zorganizowane zostało spotkanie integracyjne dla uczniów klas pierwszych ( TIR, TE, TOR, BSIS). Tym razem miejscem wspólnego, aktywnego spędzan... więcej »
 
 

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH...

Data dodania: 2018-09-25
Od wielu lat początek roku szkolnego kojarzy się z biegami przełajowymi. Tym razem sezon rozpoczął się nieco inaczej niż zawsze. Zrezygnowano z indywidualnej rywalizacji. Jej miejsce zajmą ... więcej »
 
 

Akcja - segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej

Data dodania: 2018-09-24
Celem tegorocznej jubileuszowej akcji "Sprzątania świat" jest wspomożenie selektywnej zbiórki odpadów. To bardzo ważne ze względu na lepsze wykorzystywanie zasobów, które "za... więcej »
 
 

WYCIECZKA NA WYSTAWĘ ROLNICZĄ DO BEDNAR

Data dodania: 2018-09-23
21 września uczniowie I, II i III klasy Technikum Rolniczego uczestniczyli w wycieczce na największe targi rolnicze AGRO SHOW w Bednarach k/ Poznania. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z najnow... więcej »
 
 

Światowy Dzień Sybiraka

Data dodania: 2018-09-17
17 września poczet sztandarowy naszej Szkoły wraz z dyrektor - Agnieszką Brzostowską oraz opiekunem pocztu Szymonem Wiśniewskim i uczniami - harcerzami wziął udział w obchodach Światowe... więcej »
 
 

Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o rynku pracy

Data dodania: 2018-09-13
09.2018r. Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Golubiu- Dobrzyniu wzięli udział w I etapie  VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Polskim i Europejskim Rynku Pracy. Celem Olimpiady jest  innow... więcej »
 
 

ZAWODOWY START - czyli co dalej po ukończeniu szkoły

Data dodania: 2018-09-13
W dniach 11-13 września 2018r. uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu - klasa III Technikum Ekonomicznego uczestniczyli w Warsztatach organizowanych przez Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Golubiu... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 360
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola