Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Pakowacz/Pakowaczka – bez doświadczenia od zaraz!

Data dodania: 2017-06-13
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko :
Pakowacz/Pakowaczka – bez doświadczenia od zaraz!
Nr ref: PAKOWACZ/06/17/BDG
Miejsce pracy: Brodnica


Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie pakowanie/ kompletowanie druku na hali produkcyjnej.


Oczekujemy jedynie:
• Wysokiej motywacji do pracy;
• Braku przeciwskazań do pracy fizycznej;
• Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym w godzinach 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00 oraz 22:00 - -6:00.


Oferujemy:
• Stawkę godzinową 13 zł brutto/h;
• Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę tymczasową na okres wakacyjny z możliwością przedłużenia;
• Uczciwe wynagrodzenie zawsze na czas;
• Przyjazną atmosferę w pracy;
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
• Dodatkowo płatne nadgodziny oraz dodatki za pracę w godzinach nocnych.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej nr ref: PAKOWACZ/06/17/BDG w temacie wiadomości oraz CV na adres:


Wioletta.piasta@adecco.com


Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.
Kontakt
wioletta.piasta@adecco.com

52 321 57 41
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola