Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Praca dodatkowa

Data dodania: 2012-02-17
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Mam propozycję dla osób z terenu województwa kujawsko-pomorskiego i okolic, zainteresowanych osiągnięciem dodatkowego dochodu dzięki zdobyciu uprawnień i podjęciu pracy w charakterze Przedstawiciela Regionalnego firmy Votum S.A. Zalety w/w zajęcia to własna organizacja czasu i sposobu wykonywania pracy. Brak rejonizacji działania. Stałe doradztwo i pomoc ze strony osoby wprowadzającej. Atrakcyjne wynagrodzenie. Osoby zainteresowane dalszymi informacjami na temat charakteru proponowanego zajęcia, które należy traktować przede wszystkim jako pracę dodatkową pozwalającą na osiągnięcie dodatkowego dochodu, zakresem obowiązków i wynagrodzeniem proszę o kontakt.
Kontakt
andrzej.ambrozewicz@votum-sa.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola