Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gazetka szkolna - wydanie kwiecień-maj 2018

Data publikacji: 2018-05-17, Data modyfikacji: 2018-05-19
A A AWydrukDrukuj  
 
Z ogromną przyjemnością prezentuję całkiem nowe wydanie Gazetki Szkolnej na kwiecień oraz maj. Oprócz dość mocno zmodyfikowanej szaty graficznej i coraz to nowszych dowodów na rosnące ambicje naszych uczniów, przynosi ona także zupełnie nową sekcję - Kącik Prawny, który przybliży czytelnikom przepisy prawne, uświadamiając tym samym o konsekwencjach niektórych czynów. Standardowa sekcja poświęcona efektywnej nauce z kolei zniknęła niczym za sprawą rękawicy Thanosa, aby ustąpić miejsca wiedzy samej w sobie, "Czy mitologia grecka jest wciąż żywa?". Przypominam także o możliwości kontaktu, każdy może złożyć propozycje odnośnie przyszłych wydań gazetki mailowo i każda zostania z pewnością rozpatrzona.

Pełna treść wiadomości na: zs-2.pl/component/content/article/3-nowy-artyku/937-gazetka-szkolna-wydanie-kwiecie-maj-2018
zs-2.pl, Źródło artykułu: zs-2.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola