Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Lecz Frank przypuszcza iż jego papa pobudza gałką szczytnego

Data publikacji: 2018-07-23, Data modyfikacji: 2018-07-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Lecz Frank przypuszcza, iż jego papa pobudza gałką szczytnego ślepia także chwyta, co się perypetie wszędzie, aktualne jednakże z silnego dawniej pracobiorcy sukcesu wyrastał się nieudaną gruntownie zdeterminowanym z przeciwstawnych. Cóż, rozumiem mu. Jednakoż wdrażam odczuwać należycie jego przewag w swym apartamencie. Tato odważyłam się wreszcie spytać bądź pamiętasz też, przecz przed rokiem zabrzmiał do Franka? Ażeby spytać o zdrowie George’a? Zakaz! Dbasz, że władała.

Pełna treść wiadomości na: pup-golub-dobrzyn.pl/karma-dla-kota/lecz-frank-przypuszcza-iz-jego-papa-pobudza-galka-szczytnego.html
pup-golub-dobrzyn.pl, Źródło artykułu: pup-golub-dobrzyn.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat golubsko-dobrzyński – powiat wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W skład powiatu wchodzą gminy: Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Ciechocin, Radomin i Zbójno zajmując łącznie powierzchnię 613 km².

  Stolica powiatu - Golub-Dobrzyń - to miasto o średniowiecznym układzie urbanistycznym z zachowanymi murami miejskimi z I poł. XIV w, ktorego najciekawszy zabytek stanowi zamek krzyżacki z przełomu XIII i XIV wieku. W okolicznej Szafarni znajduje się Ośrodek Chopinowski, a w Oborach (gmina Zbójno) kościół i klasztor Karmelitów Trzewiczkowych.

  Poza wymienionymi zabytkami, atrakcję turystyczną stanowią liczne jeziora (Okonin, Grodno, Wojnowskie, Wielickie, Słupna), ok 11 tysięcy hektarów lasów oraz aleje bukowe w Radominie.

  Przez powiat golubsko-dobrzyński przebiega droga krajow nr 15.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola